21 червня в Броварах пройдуть зйомки фільму “Пульс”

Дорогі друзі!!!

Ми просимо МАКСИМАЛЬНОЇ зосередженості та уваги!!! Це дуже важливо!!!

21 червня у пятницю на теренах Броварів, саме Броварів, нашого рідного міста будуть проходити зйомки історичного фільму, на реальних подіях.

Художній фільм “Пульс”, виробництво УКРАЇНА – ПОЛЬЩА, Картина знімається про українську легкоатлетку, майстра спорту України міжнародного класу, паралімпійську чемпіонку 2008 року Оксану Ботурчук.

В аварії дівчина майже повністю втратила зір, але тим не менш на міжнародних спортивних змаганнях досягла успіхів в таких видах спорту як біг та стрибки у довжину.

Місце локації наразі уточнюється, однак уже зараз ми запрошуємо на зйомки такі типажі:

1) Актори масових сцен – глядачі на трибунах стадіону, хлопці та дівчата 18- 27 років. Оплата – 300 грн.

2) спортсмени-бігуни, це мають бути бігаючі люди, бажано реальні спортсмени. Оплата – 400 грн.

3) тренер – чоловік 50-55 років, охайний, спортивного виду , не товстий . Групповка. Оплата – 500 грн.

4) футболісти – грають у футбол на одні ворота, хлопці 17-22 років. Оплата 400 грн.

5) 2 професійні стрибуни в довжину, хлопці 18-25 років. Важливо, щоб були справжні стрибуни, оскільки будуть знімати їх стрибки. Оплата – 600 грн.

Дорогі друзі!!! Надзвичайно важливо розуміти, що у нас часовий цейтнот, тому прохання усіх без винятку присилати фотографії, по яких буде проводитися відбір.

Оскільки локація велика і велик а кількість акторів, а також відбір, просимо присилати фотографії, і наша методика з позначкою “база” тут не пройде, оскільки, повторимося, часовий цейтнот. Просимо вибачення за незручності.

Просимо звернути увагу, що зміна планується рання, о 7.30, розраховувати доведеться на світовий день, зміну тривалістю в 12 годин. Але перевагами є те, що проект цікавий, це у Броварах. До того ж буде такий супровід як напої – вода, чай-кава. Також планується обід. З нашого боку буде супроводження на локації.

Розрахунок відразу по завершенню зйомки.

Заявки просимо подавати на вайбер на номер 0672098856 у такому форматі: Пульс, вказуємо на кого подаєтеся, тобто опцію (наприклад, глядач, стрибун, бігун, футболіст), ПІБ, вік, телефон + 2-3 фото.

Ще раз просимо: позначок “база” НЕ РОБИМО, просимо висилати фото. це лише на цей проект.

Дякуємо за увагу.

Просимо дуже допомогти репостом.

БРОВАРИ. КАСТИНГИ. ЗЙОМКИ

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *