Метрополітен Києва відмовиться ще й від проїзних

Раніше Київський метрополітен відмовився від жетонів. Тепер анонсували відмову від проїзних «зелених карт» — дату виведення з ужитку ще не назвали.

У метро Києва планують відмовитися не тільки від жетонів, але і від проїзних — хочуть перейти виключно на єдиний електронний квиток. Про це повідомила представниця підприємства Наталія Макогон.

Жетони будуть повністю виведені з обігу до 31 жовтня, але «зелені картки» ще деякий час будуть діяти. Конкретні терміни в метрополітені поки не називають.

Проїзні на метро вже припинили продавати в одному з вестибюлів станції Теремки.

«У перспективі, за рішенням міста, повинен працювати тільки електронний квиток. 29 липня вже перший вестибюль на Теремках так заробив. Картки метро не продаються, проходити ще можна. Зараз поки перехідний період, всі інструменти працюють», — повідомила Наталія Макогон.

Жетони повністю припиняють використовувати на окремих вестибюлях станцій метро: Позняки, Теремки та Іподром, Нивки, Кловська. У КМДА оголосили, що 31 жовтня місто офіційно перейде на е-квиток. Оплатити проїзд можна буде разовими квитками з QR-кодами і Kyiv Smart Card. Остання, на відміну від «зеленої карти» метро, ​​коштує 50 гривень, і ця вартість не повертається. КП Київський метрополітен закупить 150 «автоматизованих робочих місць касирів», які продаватимуть картки.

Нагадаємо, що раніше в метро Києва відкрили скляний офіс поліції.

korrespondent.net

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *