Заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України в місті Бровари

22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, наша держава відзначає День соборності.

У відповідному Указі Президента України, виданому 21 січня 1999 року, йдеться про встановлення свята соборності в Україні “…враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…”.

 

18, 21, 22 січня 2020 року

В закладах освіти міста заплановано проведення: уроків історії, виховних годин, диспуту “Чи є соборність актуальною проблемою сучасної України?”, круглого столу “Великий день єднання”, конференції “Історичний, політичний та ідеологічний зміст Дня – 22 січня”, спрямованих на виховання у молоді патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей. 

Інтерактивна екскурсія з елементами доповненої  реальності  “Шевченко в Броварах” (Культурно-просвітницький центр “СвітЛиця”, вул. Я.Мудрого,1)

В шкільних бібліотеках відбудуться книжкові виставки “В єдності   сила народу”, “Соборність України: від ідеї до  сьогодення”. 

 

20-24 січня 2020 року Практикум з української літератури для студентів  Університету ІІІ віку у Броварському краєзнавчому музеї (вул.Гагаріна,6)

 

22 січня 2020 року

Панахиди за загиблими  та молебні  в броварських церквах (Громадське об’єднання “Духовність”)

10:00 – тимчасова тематична  виставка, присвячена Дню Соборності України (Броварський краєзнавчий музей, вул. Гагаріна,5)

10:00  –  Покладання квітів  до пам’ятника Т.Г.Шевченка (Парк ім..Т.Шевченка)

11:00 – “Україна єдина – Україна одна” – година гордості та книжково –ілюстративна виставка до Дня Соборності України (Броварська міська бібліотека, бульв. Незалежності, 5)

12:30 – урочистий захід для підопічних з концертною програмою за участі творчого колективу “Ентузіасти”. (Броварський міський територіальний центр соціального обслуговування, вул.Гагаріна,8)

13:00 – Виставка-хроніка  “Навіки будь єдина – моя ти Україна!” (Броварська міська бібліотека для дітей, вул.М.Лагунової,4)

13:00 – виставка робіт вихованців відділення образотворчого мистецтва Броварської міської дитячої школи мистецтв (Міський культурний центр «Прометей», бульв.Незалежності,4)

13:30 – Перегляд історичних документальних фільмів про злуку УНР та ЗУНР (Броварський міський територіальний центр соціального обслуговування, вул.Гагаріна,8)

14:00 – Лекція  “День Соборності України” для вихованців Броварської міської дитячої музичної школи на теоретичних заняттях (бульв.Незалежності,6-А)

14:00 –  розгортання великого державного прапору України учнівською  молоддю міста (майданчик перед Міським культурним центром “Прометей”)

 

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *