У Кличка заявили, що 4G в метро Києва з’явиться вже в березні 2020

Радник Київського міського голови Максим Бахматов ініціював оперативну зустріч щодо стану впровадження 4G в київському метрополітені.

«Впровадження 4G в метро – це питання національного масштабу. Закон повинен виконуватися. Є юридичні процеси, які необхідно дотримуватися. Якщо об’єднаємо зусилля всіх учасників цього процесу, проект буде втілений в анонсовані терміни», – заявив Максим Бахматов.За його словами, зараз узгоджені всі важливі технічні аспекти з метрополітеном і операторами була надана необхідна технічна документація.

«Оператори вже завезли в країну перші партії спеціального обладнання для побудови мережі і очікують отримання законних підстав для початку виконання монтажних робіт в метро. Повноцінна реалізація інвестиційного проекту залежить від прийняття Київрадою рішення про плату за телеком доступ до об’єктів комунальної власності », – зазначив директор по регуляторного забезпечення «Київстара» Олександр Когут.
«Це питання важливе. Важливо не тільки самої реалізацією технології 4G в метрополітені, а й кейсом прозорого доступу провайдерів до міських мереж. Операторам все ще потрібно пройти певний бюрократичний шлях, але вже, як мінімум, є його дорожня карта », – зазначив київський активіст Олександр Барабошко.
Нагадаємо, що в березні 2020 запланований старт 4G Internet на перших станціях метро, ​​а саме: «Академмістечко», «Житомирська», «Святошин», «Сирець», «Дорогожичі», «Героїв Дніпра», «Мінська», « Оболонь ». В кінці 2020 початку дві тисячі двадцять один – на всіх станціях і тунелях.
 

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *