Нові надходження до читальної зали Броварської ЦРБ

Броварська Центральна районна бібліотека знайомить читачів із новими надходженнями літератури. Серед найцікавіших книжок, доступних тепер для відвідувачів читальної зали:
1. Мимрук О. Олег Сенцов. – Харків: Фоліо, 2017. – 396 с.: фото.
Це видання складається зі спогадів людей, добре знайомих із Олегом Сенцовим, з уривків його книг і сценаріїв до фільмів, а ще з витягів протоколів допитів свідків, які проходили у сфабрикованій проти нього справі.
2. Хай М. Микола Будник і кобзарство. – Львів: Видавництво «Астролябія», 2015. – 320 с.
Крізь призму світобачення легендарного панотця-цехмайстра Київського кобзарського цеху Миколи Будника та власних спостережень й експериментів, в процесі багаторічного спілкування та активної співпраці з майстром, автор доходить важливих висновків про історичну сутність кобзарських практик в Україні.
3. Земля / К. де ла Бедуайєр, С. Паркер, Дж. Фарндон; Пер з англ. 
Р. Фещенко. – К: Вид.група КМ-БУКС, 2007. – 160 с.: іл..
Видання містить докладну інформацію про нашу планету, про процеси, що відбуваються у її надрах та на поверхні.
4. Сто поезій / Райнер Марія Рільке; Пер.з нім. М. Фішбейн. – 3-тє вид. – К.:Либідь, 2018. – 272 c.
У цій книжці – і німецькомовні оригінали поезій Рільке, і їх українське відтворення – переклади визначного українського поета й перекладача Мойсея Фішбейна.
5. Бенджамін А. Магія математики. Як знайти х і навіщо це потрібно/ Пер.з англ.М. Гоцацюка. – К.:Вид.група КМ-БУКС, 2018. – 352 с. 
Книжка написана професором кафедри математики і професійним фокусником, вона містить величезну кількість цікавих прикладів застосування математики, починаючи від розрахунку ваги порції морозива й стратегії гри у покер і закінчуючи визначенням площі величезної гори.
Це – далеко не всі «родзинки». Надалі ми продовжимо знайомити вас із новинками на інтернет-сторінці бібліотеки.

Броварська центральна районна бібліотека

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *