Співробітники СБУ попередили замовне вбивство жінки в Броварах

Співробітники СБУ викрили та попередили замовне вбивство співробітниці Національної академії Служби, що у Києві. Це – Тетяна Едуардівна Зоріна 21.07.1977 року народження, яка проживає у військовому містечку 161, в Броварах. Для цього було зімітовано її зникнення.

Про це повідомила пресслужба СБУ. Чоловіка, який замовив убивство, затримали.

Оперативники спецслужби з’ясували, що мешканець одного з міст Кіровоградщини шукав кілера для вбивства колишньої дружини, співробітниці академії. У нього із жінкою тривали судові суперечки щодо місця проживання спільної дитини та аліментів.

Так, у Києві правоохоронці здійснили імітацію зникнення та обстановки вбивства жертви, а тоді повідомили замовнику про виконання завдання. За це він був готовий заплатити $1 тисячу.

Для реалізації задуму організатор вбивства ретельно готувався та конспірувався. Наприклад, щоб спілкуватися з виконавцем, чоловік використовував спеціально придбані засоби зв’язку, а кошти перераховував через банківські платіжні системи.

Співробітники СБУ затримали замовника одразу після перерахування “кілеру” останньої суми грошей за виконану роботу в одному із райцентрів Кіровоградщини.

У межах розпочатого кримінального провадження вирішуватиметься питання щодо оголошення підозри у вчиненні злочину, передбаченого п. 11 ч. 2 ст. 115 (вбивство на замовлення) Кримінального кодексу України.

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *