Рейд працівників Броварської поліції

🚨Броварський відділ поліції повідомляє🚨

Упродовж 15-16 лютого на теритрії обслуговування правоохоронці👮‍♂️ спільно з приданими силами проводили посилені заходи превентивного характеру, з метою виявлення та попередження правопорушень та злочинів, а також для підтримання публічної безпеки і протидію вуличним правопорушенням.

Даними силами було складено 14 протоколів та винесено 71 постанови!
🚨🚨Було зафіксовано 5 випадків «Керування транспортними засобами🚘🚖 у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та реакцію».
‼️Правоохоронці закликають водіїв не сідати за кермо у стані алкогольного сп’яніння і не зловживати спиртними напоями, адже це може призвести до непоправних наслідків‼️

☝️Звертаємо вашу увагу, що поліцейськими було розкрито 5 злочинів, з них один за ч. 3 ст. 185 інші злочини за ч. 1 ст. 309 КК України❗️

❗️Правоохоронці 🚔продовжують заходи щодо боротьби з наркозлочинами💉. Так, у громадських та розважальних закладах проводяться проводять різні заходи щодо виявлення фактів незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та сильнодіючих отруйних лікарських засобів.
Протягом даного відпрацювання було виявлено 4 факти даного злочину❗️

Правоохоронці закликають дотримуватися закону та порядку, у разі виявлення правопорушень звертатися до Броварського відділу поліції за номером телефону☎️ (04594) 5-34-04 або на гарячу лінію «102».

‼️Наведемо порядок разом‼️

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *