Требухівська школа – з новим директором

Нещодавно відбувся останній етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Требухівської ЗОШ I III ступенів. Світлана Хромець, жителька села Требухів, котра має чималий досвід роботи у системі освіти району, подала свою кандидатуру на розгляд конкурсної комісії та успішно пройшла всі етапи конкурсу, набравши максимально можливу кількість балів.
За час конкурсного відбору комісією було здійснено перевірку знань претендента на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та інших нормативно-правових актів, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, професійної компетентності шляхом вирішення ситуаційного завдання. Обов‘язковою умовою проведення конкурсу також є його відкритість та публічність.
Тож того дня Світлана Хромець на широкий загал презентувала перспективний план розвитку навчального закладу, який відбувся в приміщенні Требухівської школи. На зустріч прийшли представники громади, батьки учнів, педагоги-колеги: були запитання як від вчителів, так і батьків, членів конкурсної комісії, представників громадськості, були і фахові відповіді від претендента на посаду директора навчального закладу. Також під час зустрічі звучали слова подяки на адресу Олексія Шелеста, котрий останні п‘ять років пропрацював директором цього навчального закладу.
Тож побажаємо новому очільнику Требухівської ЗОШ I – III ступенів і всьому педагогічному колективу школи результативної співпраці, високих здобутків, реалізації освітніх новацій.
Інф. «Нового життя»

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *