Турбота про соціально незахищені категорії населення

В умовах надзвичайної ситуації на повну потужність працює відділення соціальної допомоги вдома Броварського міського територіального центру соціального обслуговування. Соціальні робітники центру щоденно, безперебійно надають підтримку своїм підопічним, доставляючи продукти харчування, ліки та задовольняючи інші життєвонеобхідні потреби.
На сьогодні 100 продуктових наборів вже доставлені за адресами. До набору входять понад 10 найменувань першочергових продуктів.
24.03.2020 р. терцентр отримав 4 тонни овочів (картопля, капуста, морква, буряк) для роздачі найуразливішим категоріям броварчан. Сьогодні вже сформовано і видано 36 овочевих наборів для Служби у справах дітей Броварської міської ради та Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Також сформовано списки для отримання овочевих наборів для 100 осіб, підопічних територіального центру, які є одинокими, мають інвалідність чи старші 80 років.
Послугу гарячого харчування змінено. Зазвичай люди обідали у залі їдальні. Враховуючи надзвичайну ситуацію, гарячі обіди громадяни отримують індивідуально, у судочках, з виносом до своїх помешкань.
Соціальні робітники та соціальні працівники територіального центру соціального обслуговування забезпечені всіма необхідними індивідуальними засобами захисту. Вони плідно співпрацюють з усіма службами даного надзвичайно важливого напрямку. Так, співробітниками Броварського відділення Червоного Хреста України проведено перемовини з підприємством «Княжий хліб», які безперебійно надаватимуть свою продукцію для видачі підопічним територіального центру та до інших соціально-важливих категорій населення.

Броварська міська рада

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *