Як працює ринок в Гоголеві в режимі онлайн

У той час, коли під час карантину в Україні закрилися ринки і багато фермерів не можуть продати свій товар, в селі Гоголів Броварського району організували роботу продуктового ринку через Інтернет.

Ідею втілив у життя програміст Едуард Лінник, який приїхав в Гоголів до рідних. Він вирішив допомогти місцевим жителям, які залишилися без доходу або фермерських продуктів.

Вже в кінці квітня ринок Gogoliv вийшов в онлайн, а перші замовлення почали приймати з 4 травня, повідомляє видання Vector.

Робота ринку схожа на роботу звичайних онлайн-магазинів. З понеділка по п’ятницю адміністрація онлайн-ринку збирає замовлення покупців і розсилає продавцям списки необхідних продуктів. Замовити можна від овочів і фруктів до риби і м’яса. У суботу все звозять на базу, команда проекту перевіряє товар, зважує і упаковує.

На наступний день товар доставляють покупцям – вони оплачують продукти готівкою тільки після отримання. Клієнт може відмовитися від Товару, якщо йому не сподобалася якість, доставка оплачується обов’язково. Розвозять товар по вихідних. Послуга кур’єра коштує 80 гривень.

Самі продукти зберігають в холодильниках і спеціальних холодильних приміщеннях. Якість перевіряють в лабораторії ринку, яка співпрацює з проектом на прохання місцевої влади, як і сільська ветеринарна служба.

На сайті задіяні майже 200 продавців, спілкуються вони за допомогою Facebook.

Товари доставляють навіть до Києва та Броварів.

Джерело – https://fakty.ua/

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *