Садочки, готелі та фітнес-зали: у Києві розповіли, що запрацює з 1 червня

У Київській міській державній адміністрації розповіли, що запрацює в Києві з 1 червня. Зокрема, дозволять відкрити садочки та школи для проведення ЗНО.

Про це на брифінгу повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами Пантелеєва, з 1 червня готуються до відкриття дитячі садочки та школи для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а заклади професійної технічної та вищої освіти запрацюють для випускників та абітурієнтів.

Також готуються до відкриття з 1 червня готелі, але без роботи ресторанів, дитячі юнацькі спортивні школи, спорткомплекси та фітнес-зали, проте без роботи басейнів. Пляжі та зони відпочинку також запрацюють з 1 червня.

Крім того, з 1 червня у столиці для відвідування відкриють кладовища.

Питання відкриття ТРЦ будуть розглядати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації. Раніше в ЗМІ була інформація, що ТРЦ у Києві відкриють у середу.

“Наразі про середу мова не йде. Але в понеділок у нас буде комісія ТЕБ і НС і ми будемо вирішувати це питання, у тому числі щодо ТРЦ. Комісія буде розглядати питання дитячих садків, готелів, ресторанів, спортивних комплексів. Буде остаточне рішення. Зараз ми не говоримо про середу (що ТРЦ відкриють у середу – ред.)”, – заявили в КМДА в коментарі РБК-Україна.

У КМДА стверджують, що столиця відповідає вимогам для послаблення карантину, але в МОЗ вважають по-іншому. Дані свідчать про те, що Київ ще не може послаблювати обмеження, адже його показник інцидентності перевищує дозволений рівень.

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *