В четвер, 27 серпня, відбулося представлення команди «Перемога Пальчевського» в Броварській ОТГ

27 серпня до Броварів завітав відомий політик, бізнесмен і телеведучий Андрій Пальчевський.

Коротко про нього:

Андрій Пальчевський народився 16 липня 1961 року в Києві, у родині військового. Виховання в офіцерській сім’ї вплинуло на формування загостреного почуття самодисципліни, справедливості та порядку в усьому. По закінченні школи вступив до Військового інституту міністерства оборони СРСР на спеціалізацію «військовий перекладач».

У 1991 року розпочав успішно займатися підприємництвом. У 2005 році прийняв остаточне рішення переїхати і залишитися жити в Україні. На відміну від багатьох українських політиків публічно відмовився від російського паспорта і став громадянином України. У 2010 році працював заступником міністра сім’ї молоді та спорту.

Остаточно розчарувавшись в українській політиці, в тому числі діях команди нинішнього Президента України, Андрій Пальчевський прийняв рішення про створення власної політичної сили. Партія «Перемога Пальчевського» була створена на початку липня 2020 року, щоб зробити політику більш справедливою, якість життя в Україні високою, а людей багатими.

На початку свого візиту він відвідав Броварський завод будівельних конструкцій, де поспілкувався з трудовим колективом. Розмова із працівниками підприємства була цікавою і плідною. Довелося відповідати на актуальні питання, які цікавлять простих українців. Вони стосувалися загальнодержавного і місцевого рівня. Зокрема про проблеми транспорту в місті, будівництва нових шкіл і садочків, питань екології тощо.

Андрій Іванович відмітив:

“Приємно бачити, що більше 40% об’єктів житлової нерухомості в Броварах побудовані заводом тільки за останні 10 років. Це понад 100 тисяч квадратних метрів житла. Нам потрібні такі потужні заводи в кожному місті нашої країни, щоб створювати робочі місця, давати людям роботу і розвивати економіку”.

Тут же він представив майбутнього кандидата на посаду голови Броварської ОТГ від своєї політичної сили Вікторію Коваленко і її команду. Вікторія Миколаївна коротко розповіла про себе, громадські організацію яку вона очолює, ті проблеми, які існують в громаді і шляхи їх вирішення. Депутат Броварської міськради Володимир Білокінь розповів присутнім про стан транспорту в місті і як з цією проблемою потрібно боротися. По завершенні зустрічі Андрій Пальчевський  всі звернення громадян взяв на особистий контроль!

Потім на нього чекала зустріч із нашим майбутнім, представниками підростаючого покоління. На чудовій спортивній арені, стадіоні МФК «Бровари», де якраз проходило відкрите тренування, він поспілкувався із вихованцями місцевої муніципальної футбольної школи. На початку спілкування він виступив із невеликою промовою до юних футболістів, їх мамусь, татусів та всіх гостей спортивного свята. Андрій Іванович зазначив, що дуже добре є такі спортивні споруди, де діти мають можливість займатися спортом, побажав юним Шевченкам, Белановим і Блохінам майбутніх перемог на футбольних полях і за шкільними партами. Потім він представив широкому загалу свою Броварську команду, зазначивши, що «у нас зібралися професіонали, які втомилися від порожніх обіцянок і готові багато працювати на майбутнє нашої держави заради наших дітей. З радістю представляю вам команду, яка готова боротися за вирішення проблем вашої громади”.

Далі слово взяла депутат Броварської міської ради, голова ГО «Рідне місто Бровари», представник команди «Перемога Пальчевського» в Броварській ОТГ Вікторія Коваленко. Вона подякувала присутнім  за те що відвідали цього дня стадіон МФК «Бровари» і повідомила, що збирається брати участь у виборах на посаду голови Броварської ОТГ та представила свою команду, з якою і йтиме на вибори 25 жовтня.

Це депутати Броварської міської ради Максим Семенов, Володимир Білокінь, Вадим Андрієвський, старший тренер МФК «Бровари» Олександр Кириченко, представники місцевого бізнесу Артем Пшеничнюк та Василь Корнієнко, очільник спортивної студії «Strong Family Brovary» Володимир Хрипливенко.

Кожен із представлених розповів коротко про себе – хто він та чим займається, а також бачення своєї ролі в команді Пальчевського. Також були вручені подарунки юним футболістам – комплекти ігрової форми, які отримали наставники команд.

 

На завершення зустрічі відбулося фотографування на згадку для всіх бажаючих із відомим українським політиком Андрієм Пальчевським і Вікторією Коваленко та невелике інтерв’ю Андрія Пальчевського для місцевих засобів масової інформації. Питання стосувалися його біографії, політичних поглядів, свого бачення подальшого розвитку України. Він зазначив, що йому дуже сподобалася місцева футбольна школа, діти, які займаються тут, а також пообіцяв сприяти у вирішення місцевих проблем.

Що стосуються мінімальної зарплати українців у 5 тис. грн, відповів, що йде з командою в політику, щоб почати перерозподіл коштів десяти родин, які володіють Україною, на користь більшості українців – своєрідно її соціалізувати.

Ось так відбулося знайомство мешканців Броварів із політиком Андрієм Пальчевським та його командою в Броварській ОТГ, які обіцяють змінити наше життя на краще!

 

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *