У 11 містах України сьогодні пройдуть повторні вибори

ТВК призначили на неділю, 22 листопада, повторне голосування на виборах голів міських територіальних громад, де за підсумками першого туру жоден з кандидатів не набрав 50% + 1 голос.

У неділю, 22 листопада, пройде повторне голосування (так званий другий тур) на виборах міського голови в 11 містах України. Про це в суботу, 21 листопада, нагадала Центральна виборча комісія.

Жителям міст Дніпро, Миколаїв, Львів, Полтава, Рівне, Черкаси, Ужгород (Закарпатська обл.), Слов’янськ (Донецька обл.), Бердянськ (Запорізька обл.), Дрогобич (Львівська обл.) І Нікополь (Дніпропетровська обл.) належить обрати одного з двох кандидатів, які вийшли до другого туру.
 
Згідно з даними Центральної виборчої комісії, 22 листопада в повторному голосуванні на виборах міського голови, яке відбудеться на +1649 виборчих дільницях, зможуть взяти участь орієнтовно понад 2 млн 754,1 тис. виборців.
 
Крім того, 22 листопада в територіальних громадах з кількістю виборців до 10 тис. в 15 регіонах відбудеться повторне голосування на виборах депутатів 47 місцевих рад. У ньому зможуть взяти участь орієнтовно понад 42,9 тис. виборців.
 
Результати голосування повинні бути встановлені не пізніше ніж на п’ятий день з дня повторного голосування, тобто до 27 листопада включно.
 
У ЦВК нагадали виборцям про правила безпеки, зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію. Так, на дільницю необхідно взяти маску і  ручку, що пише, дотримуватися дистанції. При наявності симптомів застуди проголосувати можна в окремій кабінці.
 
Під час проведення другого туру місцевих виборів для забезпечення громадської безпеки та порядку на території виборчих дільниць і охорони виборчої документації будуть залучені майже 10 тисяч правоохоронців.
Про це повідомив заступник Голови Нацполіціі Олександр Фацевич, інформує сайт НПУ.
 
“Реагування на заяви і повідомлення, пов’язані з виборчими процесом, має залишатися оперативним. Основне завдання поліції – забезпечити безпеку громадян і проведення чесних виборів. Ми будемо пильно стежити за дотриманням законності в день голосування і в період встановлення результатів виборів”, – зазначив Фацевич.
 
У той же час в поліції повідомляють, що правоохоронці відкрили 1 154 кримінальні впровадження з початку виборчої кампанії (5 вересня – 21 листопада) з місцевих виборів в Україні.
 
“До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 1154 кримінальні впровадження: 737 – відкриті за фактами порушення виборчого законодавства, 417 – пов’язані з виборчим процесом”, – йдеться в повідомленні Нацполіціі в суботу.

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *