Нагородження талановитих дітей із Броварів та їх керівників

На початку листопада 2020 року стартував міський проект “ТОБІ, УКРАЇНО МОЯ…”, у рамках якого передбачено видання збірки поетичних творів з кольоровими ілюстраціями, авторами яких є маленькі броварчани.
Проєкт спрямований на розвиток і популяризацію патріотичної дитячо-юнацької творчості шляхом публікацій віршів та малюнків у мережі інтернет, а також видання цієї збірки. За умовами проєкту надані поетичні твори не підлягали конкурсному відбору чи редагуванню, а малюнки підбиралися редакційною колегією з числа залучених фахівців з образотворчого мистецтва закладів естетичного виховання та позашкільної освіти міста.
У конкурсі взяли участь 28 юних поетів та 27 художників, наймолодшому з яких всього 7 років, а найстаршому – 16. Дехто з них, розповідаючи про себе і свої літературні пошуки, зазначив, що пише з раннього віку і має вже солідний творчий доробок. А для когось саме участь у проєкті стала дебютом у поетичному жанрі і спонукала спробувати свої сили.
Теми, які надихнули дітей на творчість різноманітні. Та їх спільною рисою є надзвичайне патріотичне піднесення, з яким вони пишуть про любов й повагу до сім’ї, країни, її народу і захисників, описують красу української землі, висловлюють сподівання про щасливе майбуття.
Наразі, до маленьких шедеврів підібрані ілюстрації з числа малюнків юних художників. Таким чином, до проєкту долучилися вихованці студій та гуртків образотворчого мистецтва позашкільних закладів освіти та закладів культури – Палацу творчості дітей та юнацтва, Дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія”, Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання, Броварської міської дитячої школи мистецтв та студії “Кум-ква”.
6 січня відбулось нагородження талановитих дітей та їх керівників.
Заступник міського голови Лариса Виноградова, начальник відділу освіти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник та керівник відділу культури Броварської міської ради Катерина Мелікова вручили поетам Подяки відділу культури, примірники поетичної збірки та солодкі подарунки.
 
 
 
 
 
 
 
 

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *