Кандидат в депутати по 3-ому округу від ПП “Слуга народу” Данило Якимчук

Шановні мої сусіди, земляки!
 
Мене звуть Данило Якимчук. Я народився і виріс у Броварах. Мої друзі та батьки, мої рідні та знайомі теж живуть тут. Саме тому мені не все одно, що буде з Броварами. Вже багато років ми бачимо на бордах одні й ті ж обличчя, чуємо заяложені лозунги і обіцянки, та все одно вимушені вирішувати свої проблеми самі. А ті, хто вже давно обжився у тепленьких кріслах, нехтують нами та нашими інтересами. Їм зручно і так.
Але так не зручно нам з вами. Багато разів, спілкуючись зі своїми друзями та їх батьками, своїми співпрацівниками, я чув, що треба щось міняти. Чи достатньо міняти портрети та прізвища на сайті міськради? Я думаю – ні! Треба діяти, треба контролювати витрати бюджету та жадність чиновників, треба вимагати раціонального використання ресурсів міста. За останні роки бюджет Броварів зріс утричі. Чи стали ви жити втричі краще? Відповідь нам всім відома.
Порадившись з батьками та друзями, зі знайомими, думка яких є важливою для мене, я вирішив – треба разом з командою та однодумцями, разом з вами, небайдужими виборцями, виборювати повноваження та заставити направляти кошти міста на вирішення проблем, що важливі для нас з вами.
Я точно знаю – у нас з вами вийде. Я отримав у КНТЕУ економічну освіту, за роки роботи зі своїмколективом, з державними структурами накопичив управлінський досвід. Добре знаю проблеми міста, адже живу поряд з вами і тому ваші проблеми – вони і мої теж.
Балотуватися буду від партії «Слуга народу», адже приналежність до владної команди дасть змогу залучати кошти і з обласного та центрального бюджету для покращення життя броварчан.
Довірте представляти інтереси нашого 3-го округу нашій команді – партії «Слуга народу» та мені – Данилу Якимчуку. Я не підведу!

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *