Презентація фотоекспозиції «Янголи та Берегині»

У Броварському міському культурному центрі “Прометей” відбулась презентація фотоекспозиції «Янголи та Берегині».
Янголів на світлинах уособлюють діти з інвалідністю – переселенці з окупованого Донбасу, а Берегинь – українські жінки-ветерани АТО\ООС, військовослужбовці, капелани, військові медики, психологи, які опікуються проблемами дітей з інвалідністю.
Автор ідеї і керівник проєкту – Олег Трачук, відомий в Україні своїми соціальними проєктами, пов’язаними з реабілітацією дітей з інвалідністю.
Проєкт реалізується за активної підтримки Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, Міністерства у справах ветеранів та Командування Сухопутних військ ЗС України.
На відкритті фотовиставки були присутні: керівник військово-цивільного співробітництва Командування Сухопутних військ ЗС України, полковник Руслан Мірошниченко, заступник Міністра у справах ветеранів з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко, радник Голови Київської обласної державної адміністрації з питань ветеранів Олександр Петік, ветеран АТО Анатолій Фатєєв, учасники фотосесії, військовослужбовці та громадськість.
На відкритті виставки була присутня заступник міського голови Лариса Виноградова, яка подякувала організаторам та відзначила важливість такого заходу для Броварської територіальної громади. Незабутні враження подарував присутнім жінкам французький співак, володар відзнаки «Перший приз Брюсельської королівської консерваторії», заслужений артист естрадного мистецтва України Поль Манондіз.
Виставка працюватиме в Міському культурному центрі (бульвар Незалежності, 4) до 15 березня. Вхід вільний.
 
 
 
 
 
 
 

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *