Керівництво Броварщини побажало удачі солдатам весняного призову

В Україні і, зокрема, на Броварщині, розпочався весняний призов на строкову військову службу.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів за час призивної кампанії, що триватиме до 30 червня 2021 року до лав Збройних Сил України буде залучено 14 246 осіб.

До української армії призиваються юнаки від 18 до 27 років, яких медкомісія визнає придатними до військової служби і які при цьому не мають підстав для відстрочки або звільнення від армії.

Передбачається, що призовники пройдуть підготовку у військових частинах, їх не залучатимуть до виконання завдань у зоні операції Об’єднаних сил. Термін військової служби складе 18 місяців. Для призовників, які мають вищу освіту та ступінь магістра, термін військової служби складатиме 12 місяців.

5 квітня о 10.00 біля Броварського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (Броварський військовий комісаріат) розпочався збір призовників Броварщини для перенаправлення до військових частин. Від Броварського району навесні 2021 року йдуть на строкову військову службу 17 юнаків.

З напутнім словом до нових солдат звернувся виконувач обов’язки голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило. У своєму зверненні Павло Іванович наголосив, що проходження служби в армії — це показник того, що кожен чоловік має пройти справжню школу мужності, сили, честі та звитяги. Керівник райдержадміністрації побажав солдатам гідно нести звання солдат Збройних сил України та вірно служити українському народу.

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *