У Баришівці працівниками служби у справах дітей та сім’ї Броварської райдержадміністрації врятовано одномісячне немовля

Служба у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Баришівської  селищної ради спільно з працівниками служби у справах дітей та сім’ї Броварської районної державної адміністрації та інспектором ювенальної превенції Баришівського відділу поліції виявили підкинуте одномісячне немовля.

За результатами оцінки рівня безпеки дитини, фактів безпосередньої загрози її життю або здоров’ю та потреби у вжитті невідкладних заходів не було.

Для забезпечення її безпеки дитина невідкладно була направлена до закладу охорони здоров’я для обстеження стану його здоров’я та надання необхідної медичної допомоги в стаціонарних умовах.

Спільними зусиллями працівників служби у справах дітей та сім’ї Броварської районної державної адміністрації та працівників центру соціальних служб Баришівської селищної ради була проведена робота по встановленню родичів дитини та з’ясовано всі факти даного випадку.

Як з’ясувалося, дитину залишила сама матір, що перебувала у депресивному стані. З матір’ю дитини проводиться психологічна робота. Мати проходить реабілітаційний курс, щоб виконувати свої материнські обов’язки. Сама мати бажає повернути до себе.

Служба у справах дітей та сім’ї обстежила умови, де мешкає мама. Визначено, що умови для життя та виховання дитини задовільні.

На наступний день виконувач обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило, начальник служби у справах дітей та сім’ї Тетяна Купріянець та мати підкинутої дитини відвідали маля в дитячому відділення КНП «Броварська БКЛ» БРР та БМР. Немовля забезпечене всіма необхідними речами для догляду за ним.

На даний час проводиться робота з подальшого повернення дитини в біологічну сім’ю.

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *