Запрошення до конкурсу GD Youth Link 2021

В рамках поріднених зв’язків із містом Чжаньцзян, КНР, запрошуємо юних митців у віці від 9 до 18 років взяти участь у конкурсі GD Youth Link «Моя розкадровка» 2021, що буде проходити з червня по серпень 2021 року онлайн за організації Народної асоціації дружби з іноземними країнами провінції Гуандун.

Конкурс «Моя розкадровка» пропонує підліткам усіх національностей представити самостійно виготовлену розкадровку на тему «Молодь», «Разом у майбутнє» або «Рік Олімпійських ігор», де представити світ навколо нас китайською, англійською, французькою, японською, корейською, російською чи іспанською мовами. Також можливий варіант виконання розкадровки українською мовою з перекладом на китайську. Кожен учасник має можливість пройти онлайн-тренінг, починаючи з 6 червня.

Переможці Премії GD Youth Link отримають журнал 2021 року GD Youth Link «Моя розкадровка» із відгуками журі та розповідями про всі відзначені роботи. Усі учасники отримають подарунковий пакет для створення розкадрування. Учасники з фінального списку також отримають скриньку-сюрприз з культурною спадщиною.

Участь у конкурсі безкоштовна. Контактна особа – Коровіна Олена, начальник відділу інвестицій та зовнішніх зв’язків, тел.: 4-61-86, lenakorovina@ukr.net. Детальну інформацію можна знайти у додатках

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *