Причини затримки пенсій в Україні

Пенсійний фонд України затримує цивільні пенсії. Хвилювання людей з приводу п’ятиденного відставання від графіка виплат соціальних допомог та пенсій знайшло відображення в ЗМІ. Відсутність пояснень з боку компетентних органів призвело до того, що в несвоєчасне перерахування коштів звинуватили Укрпошту.

Представники установи виступили із заявою: затримки пенсій – це не їх вина. Гроші не були переведені ПФУ. Українські пенсіонери з кінця минулого тижня штурмують будівлю пошти і банкомати в очікуванні своїх кровно зароблених грошей, але віз і нині там.

Які справжні причини затримки пенсій в Україні?

За повідомленням голови управління ПФУ А. Зарудного від 25 липня 2018 року, виплати пенсій відновлюються, чиновник особисто приніс вибачення з приводу порушення графіка нарахувань, але причину затримки не вказав (лист опубліковано на веб-порталі ПФУ).

Немає грошей – немає пенсій

За словами експертів, дефіцитний бюджет країни міг спровокувати відсутність коштів. Через різницю в надходженнях єдиного соціального внеску утворився недолік коштів, і пенсії не було з чого виплачувати.

Зрозуміло, питання мільйонів українців: «Де ж наші гроші, які ми роками віддавали в державу на забезпечення своєї старості?» – залишається риторичним. Прокралися, притому всы: і минула, і нинішня влада. Про це можна говорити багато, але гроші не з’являться.

Корупція.Маркет

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *