Призові місця вихованців Броварської міської дитячої музичної школи на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості

11 травня 2019 року відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості за підтримки Міністерства культури України. Вихованці Броварської міської дитячої музичної школи брали активну участь та вибороли призові місця:
Ансамбль баяністів-акордеоністів – І місце
Керівник Юрченко Наталія Василівна
концертмейстер Бойко Олег Іванович
Ансамбль бандуристів ІІ місце
Керівник Шарафутдінова Лілія Олексіївна
Ансамбль гітаристів «КРЕАТИВ» – І місце
Керівник Сердюк Тетяна Михайлівна
Фортепіанний дует у складі учениць – І місце
Смірнової Євгенії та Мойсюк Катерини
Викладачі: Пантєлєєва Лариса Миколаївна
Оксюта Наталія Олександрівна
Фортепіанний дует у складі учениць – ІІ місце
Пилюшенко Софії та Поліщук Єлизавети
Викладачі: Пантєлєєва Лариса Миколаївна
Оксюта Наталія Олександрівна
Фортепіанний дует у складі учениць – І місце
Фролової Діани та Горди Івана
Викладачі: Пантєлєєва Лариса Миколаївна
Оксюта Наталія Олександрівна
МОЙСЮК КАТЕРИТНА – І місце
викладач Оксюта Наталія Олександрівна
АЛМАЄВА ВАРВАРА – ІІІ місце
викладач Сіренко Оксана Вікторівна
БЕСФАМІЛЬНИЙ АРСЕН І місце
викладач Постовойтова Ліна Володимирівна
БІРЮКОВА КСЕНІЯ – ІІ місце
викладач Герасименко Ірина Петрівна
ВІТОВЩИК АНАСТАСІЯ – ІІ місце
викладач Оксюта Наталія Олександрівна
ГОРОБЕЙ ВСЕВОЛОД – І місце
викладач Копитіна Ріта Валеріївна
ГУРІНА СОФІЯ – ІІІ місце
викладач Остапчук Лариса Володимирівна
ЖУЛИН АННА – ІІ місце
викладач Сердюк Тетяна Михайлівна
ІВАШКЕВИЧ АЛІНА – ІІІ місце
викладач Павлова Наталія Павлівна
ЛАТАРІЯ КРІСТІНА – ІІ місце
викладач Аптер Михайло Якович
МАЗІЙЧУК ОЛЕКСАНДРА – І місце
викладач Цимболя Олена Василівна
ПРУС МАРГАРИТА – ІІ місце
викладач Мотуз Тетяна Михайлівна
СУХІНІН МИХАЇЛ – ІІІ місце
викладач Більська Наталія Петрівна
ЩЕТІНІНА АННА – ІІ місце
викладач Пантєлєєва Лариса Миколаївна
ЯЦУХ ОЛЕКСАНДР – ІІ місце
викладач Тунська Світлана Мирославівна
ХОР УЧНІВ СТАРШИХ КЛАСІВ – І місце
керівник Панченко Лариса Олександрівна
концертмейстер Павлова Наталія Павлівна
ХОР ХЛОПЧИКІВ – І місце
керівник Мелікова Катерина Володимирівна
концертмейстер Павлова Наталія Павлівна
КАПІТАНЕЦЬ ДАНІЇЛ – І місце
керівник Мелікова Катерина Володимирівна
концертмейстер Павлова Наталія Павлівна
КАРПОВА МАРІЯ – І місце
викладач Оксюта Наталія Олександрівна
БАЗАЛЮК ДАВІД – ІІІ місце
викладач Оксюта Наталія Олександрівна
БЕЛОПОЛЬСЬКА ІУЛІАНІЯ – І місце
викладач Постовойтова Ліна Володимирівна
БОРОДАЙ МАРІЯ – ІІ місце
викладач Копитіна Ріта Валеріївна
ХОЦЕВИЧ ІВАН – І місце
викладач Постовойтова Ліна Володимирівна
ВЕЛИЧКО ОЛЕКСАНДРА – ІІІ місце
Викладач Сіренко Оксана Вікторівна
ВІТКОВСЬКИЙ ДМИТРО – ІІ місце
викладач Іванова Світлана Анатоліївна
концертмейстер Хоптинець Альона Русланівна
ГАПШЕНКО ТЕТЯНА – І місце
викладач Чорна Тетяна Петрівна
концертмейстер Бойко Олег Іванович
ГЕЛЬ ДАР*Я – ІІ місце
викладач Пантєлєєва Лариса Миколаївна
ГОЛЯНОВ ЄВГЕН – І місце
викладач Павлова Наталія Павлівна
ГУРТ ВІКТОРІЯ – Гран-Прі
викладач Добробабенко Світлана Сергіївна
концертмейстер Бойко Олег Іванович
ЖУКОВСЬКИЙ АРТУР – ІІ місце
викладач Черноморець Неллі Петрівна
ІВАНОВА КІРА – ІІІ місце
викладач Герасименко Ірина Петрівна
ІСЬКОВА ТЕТЯНА – ІІ місце
викладач Герасименко Ірина Петрівна
КИРИК ВІКТОРІЯ – ІІІ місце
викладач Сіренко Оксана Вікторівна
ЛАКША ПОЛІНА І місце
викладач Черноморець Неллі Петрівна
МАРЧЕНКО ІВАН – ІІ місце
викладач Пасенко Світлана Володимирівна
МЕЛЬНИК ОЛЕСЯ – ІІ місце
викладач Герасименко Ірина Петрівна
МІНТЯНСЬКА КАТЕРИНА – ІІ місце
викладач Павлова Наталія Павлівна
ОРЛОВА КАТЕРИНА – ІІ місце
викладач Мотуз Тетяна Михайлівна
ПЕТРОВА ДАР*Я – І місце
викладач Пасенко Світлана Володимирівна
ПИЛЮШЕНКО СОФІЯ – ІІІ місце
викладач Пантєлєєва Лариса Миколаївна
ШУРИГА ІРИНА – ІІ місце
викладач Більська Наталія Петрівна
ДЯЧЕНКО НІКІТА – ІІ місце
викладач Панченко Лариса Олександрівна
КЛОЧКО ПОЛІНА І місце
викладач Добробабенко Світлана Сергіївна
концертмейстер Бойко Олег Іванович
НАГОРНА АНАСТАСІЯ І місце
викладач Іванова Світлана Анатоліївна
концертмейстер Хоптинець Альона Русланівна
Щирі вітання учням, батькам та викладачам!

Поділитися:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *